Kontakt oss

 

Administrasjonen i Noregs Ungdomslag held til i tredje etasje i Øvre Slottsgate 2B. Vi kan vere på heimekontor nokre dagar i veka, men nokre av oss er alltid pålogga sentralbordet i arbeidstida. Du kan nå oss på telefon kvardagar mellom 09:00 og 15:00, og vi svarer på e-post som normalt.

Om du ønsker å treffe oss fysisk, kan det vere lurt å avtale dette på førehand. Det er hyggeleg om du kjem innom for ein kaffikopp og ein prat om du er i byen, så ta gjerne kontakt med oss! Vi er her for å hjelpe laga og medlemmene våre.
 

Postadresse: Øvre Slottsgate 2B, 0157 Oslo
E-post på: post@remove-this.ungdomslag.remove-this.no
Telefon sentralbord: 24 14 11 10


Org.nr. 939 550 550
Kontonr. 8101 07 00027
IBAN NO51 810107 00027 
SWIFT DABANO22

Sekretariatet

Generalsekretær 
Magni Hjertenes Flyum
Telefon:    
Mobil:       934 22 756
E-post:     magni@ungdomslag.no    

Organisasjonskonsulent
Alf Steinar Nekstad

Telefon:    24 14 11 16

Mobil:       959 08 721


E-post:    alf.steinar@ungdomslag.no  

Informasjonsrådgivar
Beate Haugtrø

Telefon:    481 89 173


E-post:     beate@ungdomslag.no  

Kulturrådgivar folkedans
Rita Sirirud Vatnehol (i 20 % stilling fram til august, i 80% stilling frå august) 
Mobil:    478 49 923
E-post:    rita@ungdomslag.no  

Kulturrådgivar teater og bunad (vikariat)
Mona Husby
Telefon:    24 14 11 14
E-post:    mona@ungdomslag.no    

Rådgivar for kulturbygg
Christoffer Knagenhjelm
Telefon:    24 14 11 11
Mobil: 480 04 817
E-post: christoffer@ungdomslag.no    



---

Verneombod for Noregs Ungdomslag

Det er oppretta verneombod for Noregs Ungdomslag som medlemmar kan melde inn saker til som omhandlar seksuelle overgrep, grenseoverskridande åtferd og trakassering, og brot på HMT/HMS-regelverket. Verneomboda skal vere ein nøytral kontaktperson og kan bistå medlemmar i kontakten med sitt lokallag der dei føler dette er vanskeleg. 

Verneombod per 22.11.2020 er:
Bjørn Arve Moen, styremedlem: tlf. 994 34 665
(Solveig Brekke Hauknes, kulturrådgivar NU-kontoret, i permisjon frå 1. juni 2022-1. juni 2023)
Sjå òg rådgivingstelefonen til Balansekunst